Derneğimizin Kuruluşu

Tarihçe

Sağlık Eğitim Enstitüsü mezunlarının mesleki alanda yaşadıkları sıkıntılara yönelik mücadeleleri  2006 yılında memur siteleri forumlarında başlamıştır. Bu mücadele sosyal paylaşım sitelerinde gruplar oluşturularak devam etmiş, nihayetinde  20.03.2013 tarihinde merkezi Ankara olmak üzere Sağlık Eğitimcileri Derneği kurularak STK çatısı altına taşınmıştır.

STK olarak; üyelerin mesleki ve sosyal bilgilerinin, becerilerinin ve tecrübelerinin gelişmesine katkı sağlamak, haklarını savunmak ve bu konuda çalışmalar yapan kişi ve kuruluşlara destek vermek, halkın sağlık alanıyla ilgili eğitimi ve sosyal gelişimine katkı sağlamak üzere kurulmuştur. Sorunlar ve çözümleri birinci önceliğimizdir.

Destek

Nasıl yardımcı olabiliriz

  Destek

  0537 016 50 42

  Adres

  Çankaya / Ankara

  İletişim


  27-31 Ekiml tarihleri arasında Ankara'da İlkyardım Eğitici Eğitimi yapılacaktır. Eğitimin ilk 3 günü online (uzaktan), son 2 günü yüz yüze yapılacaktır. 31.10.2021 tarihinde saat: 17.30 da sınav yapılacaktır.

  Derneğimiz üye ve yakınları eğitim ücretinden indirimli yararlanacaklardır. Yararlanmak isteyen üye ve yakınları 0 505 269 8899 numaralı telefondan Engin Bey'le (Paşaoğlu) iletişime geçebilir.

  WeCreativez WhatsApp Support
  Dernek Yönetim Ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz.
  👋 Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?