Gizlilik Politikası

Bu sayfada yer alan güvenlik ve gizlilik kuralları www.saglikegitimcileri.org sitesi üzerinde yaptığınız işlemlerde ve vermiş olduğunuz kişisel bilgilerdeki güvenlik ve gizlilik sınırlarını belirlemek amacı ile konulmuştur.


Bu gizlilik politikası neleri kapsar?


Bu gizlilik politikası www.saglikegitimcileri.org URL’i ile başlayan tüm sitelerde geçerlidir.


Herhangi bir sitede www.saglikegitimcileri.org Logosunu görmeniz bu güvenlik kurallarının o sitede geçerli olduğu anlamına gelmez. URL’i kontrol etmeniz ve gerçekten saglikegitimcileri.org alan adının sahibi Sağlık Eğitimcileri Derneği’ne ait bir sayfa olduğundan emin olmanız gerekir. Zira Logomuzu izinsiz ve kötü niyetle kullanmak isteyen kişiler olabilir. Böyle durumlarda lütfen bizimle iletişim kurun adresimiz: info@ saglikegitimcileri.org


Saglikegtimcileri.org hangi kişisel bilgilerinizi saklar?


Sitemizi ziyaret için herhangi bir kişisel bilginizi bize vermek zorunda değilsiniz. Ama saglikegitimcileri.org hizmetlerinden yararlanacaksanız üye olmanız ve bazı kişisel bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir.


Herhangi bir zamanda sitemizi ziyaret ettiğinizde web sunucumuz tarayıcınızın bağlanmış olduğu IP adresini isimsiz kullanıcı olarak kaydeder. İsteğinize bağlı olarak saglikegitimcileri.org cookie bilgisi, saglikegitimcileri.org sayfaları içinde yapmış olduğunuz metin aramalarını saklar. Bu bilgiler sayesinde ileriki dönemlerde sitede yer alacak reklamlar ilgi duyduğunuz içerik doğrultusunda kişiselleştirilebilir.


saglikegitimcileri.org kullanıcıların kişisel bilgilerini üç temel amaç için saklar: belirli hizmetlerde isteklerinizi yerine getirmek, görüşmelerde ve toplantılardan önce sizi daha iyi tanımak, etkinlik ve hizmetlerden haberdar edilmenizi sağlamak.


Kişisel bilgilerin güvenliği:


Sağlık Eğitimcileri Derneği, vermiş olduğunuz tüm kişisel kimlik bilgilerinizi gizli tutar. Ancak doldurduğunuz formlarda adınızı ve adresinizi ve diğer özlük bilgilerinizi bilmek zorundadır.

Diğer Sitelere Link saglikegitimcileri.org reklam, banner veya sponsorluk veren şirketlerin internet sitelerine link sağlamaktadır. saglikegitimcileri.org, link verdiği sitelerin bilgi kullanımı, etik ilkeleri ve gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir.

Kullanıcı İstekleri/Geri Bildirimleri saglikegitimcileri.org, üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç için kullanılamaz.

İçerik Kullanımı

saglikegitimcileri.org’da yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içerik materyali ya da fonksiyonalite, başka mecralarda yayınlanamaz.

Copyright

Bu sitedeki “Sağlık Eğitimcileri Derneği” tüm materyalde sağlanan yasal haklar Sağlık Eğitimcileri Derneği tarafından veya materyalin orijinal yaratıcısı tarafından tutulur. Burada belirtilenin dışında , hiçbir materyal kopya edilemez, tekrar üretilemez, dağıtılamaz, sergilenemez, yüklenemez, tekrar oynatılamaz, postalanamaz, verici yoluyla geçirilemez , dahilen, fakat limitlenmemiş olarak, elektronik, mekanik, fotokopik, kayıtlı ve ya herhangi başka bir şekilde çoğaltılamaz.

Bu sitedeki materyallerin sadece sergileme, kopya , dagıtım, ve ya yükleme için kişisel, ticari olmayan kullanım için değiştirmeme ve materyaller için tüm yasal ve içerdiği diğer kişisel notların yasal sahibiyseniz izin verilebilir. Değilseniz, Sağık Eğitimcileri Derneği’nin izni olmadan, buradaki her şeyi diğer sunuculara kopyalayamazsınız. Bu izin otomatik olarak bu şartlardan bir maddeyi bozduğunuz anda biter. Bu tehdit hususunda acilen yüklediğiniz veya resmettiğiniz materyali imha etmek zorundasınız. Bu sitedeki herhangi bir materyalin herhangi bir imzasız kullanımı kopyalama yasaları , ticari yasalar, güvenlik ve tanıtım yasaları ve iletişim kanunları ve statülerine tecavüz eder.

Bu sayfada yer alan güvenlik bilgileri Sağlık Eğitimcileri Derneği tarafından zaman zaman güncellenir. Lütfen bu bilgileri periyodik olarak kontrol edin. Bazı durumlarda ise Sağlık Eğitimcileri Derneği sitesinde yer alacak olan uyarılar yeni güvenlik uygulamaları konusunda size bilgi verecektir. Güvenlikle ilgili soru ve sorunlarınızı info@saglikegitimcileri. org adresine yazabilirsiniz.

WeCreativez WhatsApp Support
Dernek Yönetim Ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz.
👋 Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?