Sağlık Eğitimcileri Derneği

GENEL KURUL

1. OLAĞAN GENEL KURULU TOPLANTISI

Sağlık Eğitimcileri Derneğinin 1.Olağan Genel Kurulu Toplantısı 05/04/2013 tarihinde Ankara Doğa Otelde yapılmıştır. Genel Kurula Türkiye’nin birçok ilinde görev yapan Tıbbi Teknolog ve Sağlık Meslek Lisesi Öğretmenleri katılım sağlamıştır.

2. OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI

Sağlık Eğitimcileri Derneği II. Olağan Genel Kurulu Toplantısını 25/07/2015 tarihinde Ankara da Hekimevinde yapılmıştır. Genel Kurula Türkiye’nin birçok ilinde görev yapan Tıbbi Teknolog ve Sağlık Meslek Lisesi Öğretmenleri katılım sağlamıştır.

3. OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI

Sağlık Eğitimcileri Derneğinin III. Olağan Genel Kurulu Toplantısı 26/08/2017 tarihinde Ankara da Hekimevinde yapılmıştır. Genel Kurula Türkiye’nin birçok ilinde görev yapan Tıbbi Teknolog ve Sağlık Meslek Lisesi Öğretmenleri katılım sağlamıştır.

IV. OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI

Sağlık Eğitimcileri Derneğinin IV. Olağan Genel Kurul Toplantısını 22/06/2019 tarihinde Ankara Hekimevinde yapılmıştır. Genel Kurula Tıbbi Teknolog ve Sağlık Meslek Lisesi Öğretmenleri katılım sağlamıştır.

V. OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI

Sağlık Bakanlığı’nın lokomotif mesleklerinden Sağlık Eğitimcileri (Tıbbi Teknolog) hafta sonu seçim heyecanı yaşadı. İlk olarak 1975’de kurulan ancak sonrasında kapatılan,  2013’de tekrar kurulan sağlık teşkilatının köklü ve saygın sağlık derneklerinden Sağlık Eğitimcileri Derneği (SE-DER) 5.Olağan Genel Kurulunu 3 Temmuz Cumartesi günü Saat 13.00’da Ankara Hekimevinde yaptı.

WeCreativez WhatsApp Support
Dernek Yönetim Ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz.
👋 Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?