Sağlık Eğitimcileri Derneği

Etkinlikler

Dernekleşme Çalıştayı

Sağlık Bakanlığında görev yapan tıbbi teknologlar, kamu ve özel sağlık meslek lisesinde görev yapan öğretmenler ve farklı kurumlarda görev yapan sağlık eğitim enstitüsü mezunları 02 Mart 2013 tarihinde  Ankara’da dernekleşme çalıştayında  biraraya gelmiştir.

Nevşehir-Kozaklı Çalıştayı

Sağlık Eğitimcileri Derneği Yönetim Kurulu, İl Başkanları, Milli Eğitim Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı yetkililerinin de katıldığı toplantı, 28 Eylül 2013 tarihinde Nevşehir Kozaklı Sezerler Termal Otelde gerçekleştirilmiştir. Toplantı da Sağlık Bakanlığın’da çalışan Tıbbi Teknolog meslek grubu ile Milli Eğitim Bakanlığına Sağlık Meslek Lisesi Öğretmenlerinin sorunları ve çözüm önerileri görüşülmüştür.

Yönetim kurulu Üyelerinin Anıtkabir Resmi Ziyareti

Derneğimiz üyeleri tarafından 4 Mayıs 2013  günü I. Olağan Genel Kurul öncesi Anıtkabir ziyareti gerçekleştirilmiştir.


27-31 Ekiml tarihleri arasında Ankara'da İlkyardım Eğitici Eğitimi yapılacaktır. Eğitimin ilk 3 günü online (uzaktan), son 2 günü yüz yüze yapılacaktır. 31.10.2021 tarihinde saat: 17.30 da sınav yapılacaktır.

Derneğimiz üye ve yakınları eğitim ücretinden indirimli yararlanacaklardır. Yararlanmak isteyen üye ve yakınları 0 505 269 8899 numaralı telefondan Engin Bey'le (Paşaoğlu) iletişime geçebilir.

WeCreativez WhatsApp Support
Dernek Yönetim Ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz.
👋 Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?