Eğitim Faaliyetlerimiz

Eğitim

“Simülasyon merkezlerinin uygulamalı eğitime en önemli yansıması kuşkusuz yüksek teknolojiyi kullanarak hasta güvenliğini risk etmeden en nitelikli ve kaliteli eğitimi başarmaktır”.

Sağlık Eğitimcileri Derneği, Üniversite Öğretim Görevlileri, Sağlık Meslek Liseleri öğretmenleri ve Sağlık Çalışanlarına yönelik düzenlenen 1.Similasyon Eğitimi Antalya’ da başarıyla tamamlanmıştır. Similasyon eğitimi ilgiyle karşılanmıştır. Emeği geçen eğitmenlerimize ve katılımcılara teşekkür ederiz.

Sağlık Eğitimcileri Derneği olarak Üniversite Öğretim Görevlileri, Sağlık Meslek Lisesi Öğretmenleri ve Sağlık Çalışanlarına yönelik olarak düzenlenen  II. Simülasyon eğitimini Nevşehir-Kozaklı ‘da başarıyla tamamlanmıştır. Emeği geçen eğitmenlerimize ve katılımcılara teşekkür ederiz.

Sağlık eğitiminde simülasyon kullanımı; deneyime dayalı öğrenme imkanı sunarak, öğrenciler ve sağlık çalışanlarının kendilerine güvenlerinin artmasını ve klinik karar verme becerilerinin geliştirmelerini sağlamaktadır.

Simülasyon eğitimi ile kişiler; hastanın  mevcut durumunu yanlış anlama veya başarısızlık korkusu olmaksızın, güvenli bir ortamda tam bir bakım uygulama yeteneği, teknik beceri, karar verme, değerlendirme, ekip çalışması ve yönetim becerisi kazanmaktadır kişiler uygulama sırasında düzenli olarak geri bildirimlerin verilmesi; uygulamaları hakkında bilgi sahibi olmaları açısından da önemlidir Simülasyon kullanılarak yapılan eğitimlerde kişiler verilen geribildirimler hastalara zarar vermeden, hatalarından öğrenerek deneyim kazanmalarına olanak vermektedir.

DESTEK

Nasıl yardımcı olabiliriz

  Yardım hattı

  0505 803 94 21

  Adres

  Çankaya / Ankara

  İletişim

  WeCreativez WhatsApp Support
  Dernek Yönetim Ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz.
  👋 Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?